Usługi przeciwpożarowe w Wadowicach, Pszczynie, Żywcu, Oświęcimiu, Cieszynie i Andrychowie. Gaśnice, Hydranty, Szkolenia Ekspertyzy i Oznaczenia.

Usługi przeciwpożarowe Realizacja w: Żywiec, Cieszyn, Oświęcim, Pszczyna, Andrychów, Wadowice

Profesjonalnie świadczone przez naszą firmę usługi przeciwpożarowe są gwarancją Państwa bezpieczeństwa pożarowego. Poczynając od projektu budowlanego oferujemy doradztwo w zakresie wymagań przeciwpożarowych, warunków bezpiecznej ewakuacji, wyposażenia w instalacje przeciwpożarowe, doboru podręcznego sprzętu przeciwpożarowego itp.

Dla użytkowanych już obiektów sporządzamy i aktualizujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego. Zajmujemy się również wyposażaniem obiektów w gaśnice oraz znaki bezpieczeństwa (ewakuacyjne, przeciwpożarowe i inne). Utrzymujemy urządzenia przeciwpożarowe (hydranty) i gaśnice w pełnej sprawności tj. wykonujemy przeglądy gaśnic, dbamy o legalizacje zbiorników gaśnic, konserwujemy i naprawiamy gaśnice, przeprowadzamy badania wydajności i ciśnienia hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, poddajemy próbie ciśnieniowej węże hydrantowe itd. Organizujemy próbne ewakuacje oraz przeprowadzamy szkolenia przeciwpożarowe.

Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszymi usługami przeciwpożarowymi. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych zlokalizowanych w okolicach Bielska-Białej, Cieszyna, Andrychowa, Wadowic, Pszczyny i Oświęcimia.

Skontaktuj się teraz!

Tel. 600423275
remark@interia.pl

Moja firma zajmuje się od 2011 roku szeroko rozumianymi usługami przeciwpożarowymi. W ofercie mogą Państwo znaleźć Legalizację, przeglądy i badania gaśnic oraz hydrantów, szkolenia przeciwpożarowe, znaki ewakuacyjne, instrukcje bezpieczeństwa i wiele więcej.